Fórum statisztikák

Fórum megnyitva:  2015. December 11. Friday - 18:11
Ennyi ideje:  6 éve, 6 hónapja, 2 hete, 6 napja, 15 órája, 27 perce, 10 másodperce
Összes bejegyzés:  701
Fórum témák:  121
Fórum válaszok:  580
Fórum téma megtekintés:  170251
Átlagos napi bejegyzések:  0
Adatbázisméret (csak a fórum táblák):  385.71kB
Átlagos sorhossz a fórum táblákban:  563B
Rang Téma Válaszok Nyitotta Dátum
1 v2.x Nyelvi Csomag 23 Yesszus 2016. Mar. 14. Mon. - 14:23
2 Galéria 22 Kira 2016. Mar. 27. Sun. - 17:12
3 Frissítés 1.x-ről, 2.0-ra! 21 JoniPeti 2016. Jan. 25. Mon. - 18:36
4 Hogyan lehet egy v1-es plugint v2-re optimalizálni? 20 JoniPeti 2016. Feb. 13. Sat. - 21:51
5 WYSIWYG - beállítás 14 JoniPeti 2016. Feb. 14. Sun. - 18:24
6 Frissítés 1.0.4-ről 2.1.1-re 14 Deáky Dedesz Péter 2016. Jul. 15. Fri. - 19:27
7 Levélküldés 14 JoniPeti 2016. Oct. 17. Mon. - 20:37
8 Alap betűszín 11 vorospepe 2016. Mar. 07. Mon. - 00:23
9 Csapattag plugin 'Admin UI' Stb... 10 Buborc 2017. May. 07. Sun. - 18:37
10 e107shop 9 JoniPeti 2016. Feb. 03. Wed. - 22:17
Rang Téma Megtekintve Nyitotta Dátum
1 v2.x Nyelvi Csomag 5334 Yesszus 2016. Mar. 14. Mon. - 14:23
2 Galéria 5021 Kira 2016. Mar. 27. Sun. - 17:12
3 Frissítés 1.x-ről, 2.0-ra! 4174 JoniPeti 2016. Jan. 25. Mon. - 18:36
4 V2 kompatibilis v1 pluginok 3860 Yesszus 2016. Jan. 18. Mon. - 13:49
5 Hogyan lehet egy v1-es plugint v2-re optimalizálni? 3653 JoniPeti 2016. Feb. 13. Sat. - 21:51
6 Fehér képernyő telepítéskor. 3246 pcsaba 2016. Feb. 02. Tue. - 11:56
7 URL beállítások 2902 JoniPeti 2016. Jan. 10. Sun. - 15:55
8 Frissítés 1.0.4-ről 2.1.1-re 2696 Deáky Dedesz Péter 2016. Jul. 15. Fri. - 19:27
9 Elektromos Cigaretta Közösség v2.0 2664 iHack 2016. Feb. 07. Sun. - 12:08
10 Több domain egy tárhelyen. 2652 JoniPeti 2016. Jan. 14. Thu. - 10:51
Rang Név Bejegyzések %  
1 JoniPeti 245 34.95%
35%
2 Lóna Lore 154 21.97%
22%
3 iHack 56 7.99%
8%
4 Yesszus 35 4.99%
5%
5 fizi 32 4.56%
5%
6 Kira 22 3.14%
3%
7 Thor 17 2.43%
2%
8 CsaSzy 16 2.28%
2%
9 shogun 15 2.14%
2%
10 vorospepe 11 1.57%
2%
Rang Név Bejegyzések %  
1 JoniPeti 26 21.49%
21%
2 iHack 25 20.66%
21%
3 Lóna Lore 8 6.61%
7%
4 Kira 5 4.13%
4%
5 almasiweb 5 4.13%
4%
6 Yesszus 5 4.13%
4%
7 Fairy 3 2.48%
2%
8 vorospepe 2 1.65%
2%
9 Dedesz 2 1.65%
2%
10 CsaSzy 2 1.65%
2%
Rang Név Bejegyzések %  
1 JoniPeti 219 37.76%
38%
2 Lóna Lore 146 25.17%
25%
3 iHack 31 5.34%
5%
4 Yesszus 30 5.17%
5%
5 fizi 30 5.17%
5%
6 Kira 17 2.93%
3%
7 Thor 16 2.76%
3%
8 CsaSzy 14 2.41%
2%
9 shogun 13 2.24%
2%
10 vorospepe 9 1.55%
2%